БАЖАЮЧИМ ОТРИМАТИ КВАЛІФІКОВАНИЙ СЕРТИФІКАТ ВІДКРИТИХ КЛЮЧІВ

Гайворонська ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській  області нагадує, що ідентифікація фізичної особи, яка звернулася за отриманням послуги формування кваліфікованого сертифіката відкритого ключа, здійснюється за умови її особистої присутності за результатами перевірки відомостей (даних) про особу, отриманими у встановленому законодавством порядку з Єдиного державного демографічного реєстру, за паспортом громадянина України або іншими документами, виданими відповідно до законодавства про Єдиний державний демографічний реєстр та про документи, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи. Таку вимогу встановлено нормами Закону України від 05.10.2017 № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги». Тобто, така послуга надається безпосередньо її отримувачу. Відтак, отримати послуги з формування кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів за довіреністю (в т.ч. посвідченою нотаріально) неможливо.