Інвестуй знання в агробізнес – навчайся фермерству

  • 61

Фото без опису

 

Що таке фермерське господарство, який правовий режим майна фермерського господарства, скільки землі потрібно для створення фермерського господарства? Чи ви вже успішний фермер і бажаєте глибше пірнути в організаційно-правові аспекти цієї сфери? У вас виникають такі питання? Тоді вам на курси цільового призначення за навчальною програмою «Організаційно-правові основи створення фермерського господарства»!

Коли розпочинаємо? 29 червня 2023 року.

Де? У місті Лева – центрі професійно-технічної освіти Державної служба зайнятості.

Будь-яка діяльність з метою отримання прибутку вимагає належної організації та державної реєстрації підприємства. Як відкрити фермерське господарство та не порушити правове поле цієї справи? Всі кроки створення фермерського господарства, державна реєстрація та його організаційна діяльність, законодавче підґрунтя функціонування цієї галузі сільського господарства будуть висвітлені висококваліфікованими викладачами навчального закладу.

Не зволікайте! Сприяйте розвитку аграрного сектору, розвиваючи своє фермерське господарство! Отримуйте нові знання сфери разом зі службою зайнятості. Чекаємо на курсах!

Звертаємо увагу, що для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Хочете скористатися нашою пропозицією? Звертайтеся! Контакти тут https://is.gd/20aDFB. Наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

Онлайн-графік формування груп для навчання за іншими освітніми програмами та професіями, які можна здобути на базі  Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служба зайнятості, за посиланням http://surl.li/eruzp

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості