ПОЛІЩУК МИКОЛА СЕРГІЙОВИЧ

  • 104

Фото без опису

Поліщук Микола Сергійович народився 14 грудня 1991р. в с.Казавчин. Здобув загальну середню освіту в ЗОШ с. Казавчин, після закінчення 11 класу в 2008 р. вступив до Дніпровського національного університету залізничного транспорту ім. ак. Лазаряна. В 2009 році був призваний до лав Збройних сил України, в 2010 році був звільнений в запас. Для продовження навчання перевівся до Одеського технікуму залізничних технологій, де здобув державну освіту за спеціальністю «Електромеханіка залізничного транспорту», одночасно працюючи на Одеській залізничній дорозі електромонтером.

В 2016 році продовжив навчання в Дніпровському національному університеті залізничного транспорту ім. ак. Лазаряна за спеціальністю «Залізничні споруди та колійне господарство» та здобув ступінь вищої освіти – бакалавр. З 2019 року працював в службі колії ТОВ ТІС м. Южне.

З початком російської агресії добровільно вступив в 28 бригаду «Рицарів Зимового Походу». Воював на Херсонському напрямку після чого був переведений в Маріупольську 56 бригаду 21 ОМПБ «Сармат». Під час виконання бойового завдання в 2022 році отримав медаль «За мужність і вірність», а також іменну відзнаку у вигляді ножа з викарбуваним позивним «Борода».

В січні 2023 року отримав бойове поранення під час бойового завдання в м.Вугледар, Донецької області. Після одужання був відправлений на Бахмутський напрямок.

Командир відділення-командир машини 2 мотопіхотного відділення 2 мотопіхотного взводу 3 мотопіхотної роти військової частини А2962, солдат Микола Поліщук загинув 12 травня 2023 року в ході бойових дій біля н.п. Григорівка, Донецької області.

Інші статті

Всі статті