ДИТИНА В СІМ'Ї

Одним з головних напрямків діяльності служби у справах дітей міської ради є робота з сім’ями та дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах.  Так, 6 червня 2023 року службою у справах дітей Гайворонської  міської ради спільно із фахівцем КЗ «Гайворонський міський центр соціальних служб» та інспектором ювенальної превенції Голованівського РВП провели профілактичний захід (рейд)           «Дитина в сім’ї» на території села Долинівка.
    Під час рейду  було відвідано  5 родин в яких виховується 16 дітей, які потребують допомоги та посиленого контролю за станом виконання батьківських обов’язків. З батьками дітей проведена профілактично-роз’яснювальна бесіда, щодо належного виконання ними батьківських обов’язків, проінформовано стосовно адміністративної, кримінальної відповідальності, недопущення домашнього насильства, зловживання алкогольниминапоями.