Чи може кондитер підвищити кваліфікацію з використанням  ваучера?

  • 51

Фото без опису

Так, може, якщо кондитер належить до категорії громадян, яким може бути виданий ваучер.

Підвищення кваліфікації може бути сплачено Державною службою зайнятості – професія «Кондитер» належить до професій, які  включені до Переліку професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер.

Нагадаємо, що відповідно до пункту 2.3 професійного стандарту “Кондитер”, затвердженого наказом Міністерства економіки України від 19 серпня 2021 року № 441-21, кондитер зобов’язаний не рідше одного разу на 5 років підвищувати кваліфікацію. Це стосується кондитерів 3-го розряду (молодшого кондитера), 4-го розряду (кондитера) та 5-го розряду (старшого кондитера).

Пройти підвищення кваліфікації кондитер може в закладах освіти, які мають право проводити навчання за ваучером. У Кіровоградській області до таких закладів належить, зокрема, Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти “Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі”. Ознайомитися з умовами навчання у зазначеному ліцеї можна на його сайті, перейдіть за  посиланням http://licey.kr.ua/

Довідково. Цей матеріал є черговим з низки запитань-відповідей щодо отримання ваучерів на навчання. Попередній матеріал був розміщений на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі  Facebook 30 травня 2023 року http://surl.li/hqsas

Категорії громадян, що мають право на отримання ваучера, визначені в статті 30 Закону України “Про зайнятість населення”. До них належать, серед іншого, і внутрішньо переміщені особи працездатного віку (за відсутності підходящої роботи).

Все про ваучер на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням http://surl.li/feqeq

Є інші питання сфери зайнятості? Контакти тут https://is.gd/20aDFB Пишіть у телеграм https://t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості