Готуємось разом до опалювального сезону: навчайтеся, щоб дарувати людям тепло

  • 36

Фото без опису

 

Пропонуємо за сприяння Державної служби зайнятості оволодіти необхідними знаннями, пов’язаними з теплопостачанням та роботою котелень різного призначення. Навчіться  дарувати людям тепло, опанувавши професію «Машиніст-кочегар котельні».

Навчання на кочегара розпочнеться 20 червня цього року. Його проведуть кваліфіковані викладачі Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Під їхньою егідою ви ознайомтеся з сучасними технологіями опалення в житлово-комунальній сфері, правилами технічної експлуатації систем теплових установок і мереж, устаткуванням та обслуговуванням.

Крім загальних знань, що важливо, ви отримаєте інформацію про охорону праці, вимоги до загальної організації роботи, виробничу санітарію, пожежну безпеку, правила поведінки при виникненні аварій, прийоми та способи надання долікарської допомоги потерпілим, правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском, і багато іншого.

Готуємо саночки з літа! Опалювальний сезон не за горами. Отримуйте сезонну, але стабільну, роботу, опанувавши затребувану професію з Державною службою зайнятості!

Деталі щодо навчання отримуйте у фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://is.gd/20aDFB

Орієнтовний графік навчання за професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості на базі Львівського центру професійно-технічної освіти, тут http://surl.li/hgrdh

Пишіть нам в  Telegram - t.me/dcz_kir