Курси флористики: для тих, хто фонтанує креативними ідеями та має витончений смак

  • 45

Фото без опису

 

Робота мрії для творчих натур – дарувати естетику та позитивні емоції іншим. Одна з таких професій – флорист. Не маєте необхідних знань? Не проблема! Є бажання розвиватися – навчимо!

 06 червня цього року Державна служба зайнятості розпочинає двотижневі курси цільового призначення за навчальною програмою «Декоративно-прикладний дизайн, флористичні технології та види флористичних робіт» .

Букети, композиції, панно, колажі – все про види та технології флористичних робіт з викладачами Одеського центру професійно-технічної освіти. Крім того, ви отримаєте знання про сучасні тренди квіткового дизайну, щоб мати змогу створювати композиції з «родзинкою».

Реалізуватися у квітникарстві – гарна ідея! Не проґавте можливість! Адже, пройшовши курси, ви зможете працювати у флористичних салонах, магазинах, дизайнерських студіях, а також започаткувати власну квіткову справу.

Деталі щодо навчання отримуйте у фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://is.gd/20aDFB

Орієнтовний графік навчання за професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості на базі Одеського центру професійно-технічної освіти, тут https://is.gd/Pppvdd

Пишіть нам в  Telegram - t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості