Електрогазозварник – серед затребуваних професій! Немає освіти? Навчайтеся!

  • 42

Фото без опису

 

Хочете стати висококласним робітником і наразі обираєте професію, в якій плануєте реалізуватися? Державна служба зайнятості пропонує опанувати професією «Електрогазозварник (2 розряд)»! Приєднуйтеся до  навчання та поповнюйте ряди тих, хто завжди затребуваний на ринку праці.

Як з'єднувати металеві конструкції, складні апарати, деталі та вузли методом сплаву металів? Це те, чого навчать кращі майстри виробничого навчання та викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Навчання та практичні заняття проводяться на новітньому обладнанні з використанням сучасної матеріально-технічної бази. Й для проживання слухачів створені комфортні умови у гуртожитку.

Коли стартує навчання? 29 травня 2023 року.

Яка тривалість навчання? 5,5 місяця.

         Тож, по закінченню – робота для фахівців цієї професії гарантована, адже, зварювальні роботи потрібні практично на будь-якому виробництві.

Вчитись ніколи не пізно! Державна служба зайнятості чекає на нових «профі» у Південній столиці!

Деталі щодо навчання отримуйте у фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://is.gd/20aDFB

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у травні 2023 року, тут http://surl.li/gzcph

Пишіть нам в  Telegram - t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості