Навчайтеся в кращих: опановуйте нові професії зі службою зайнятості

  • 50

Фото без опису

 

         Для тих, хто мріє працювати в торгівлі, є гарна новина! 30 травня 2023 року Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти Державної служба зайнятості відчиняє двері до вашої професійної реалізації – розпочинається навчання за професією «Продавець непродовольчих товарів».

         Які знання ви отримаєте під час навчання? Торгівельно-технологічний  процес в магазинах непродовольчих товарів, специфіка діяльності продавців у різних відділах торговельного підприємства, документообіг та його організація, порядок роботи на реєстраторах розрахункових операцій – це та багато іншого буде доступно і цікаво викладено фахівцями центру професійно-технічної освіти.

         Дніпро чекає на майбутніх продавців! Зробіть вибір на користь свого покликання – обирайте навчання за професією до душі!

Здобувайте й інші професії на базі  Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, інформація в онлайн-графіку за посиланням http://surl.li/gzcph

Якщо вас зацікавила інформація – звертайтеся до фахівців відділу активних програм зайнятості Кіровоградського обласного центру зайнятості або найближчої філії обласного центру зайнятості, управління чи відділу філій. Контакти тут: https://is.gd/20aDFB  Пишіть у  Telegram-канал – t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості