ЗА ЯКОЮ ПОДАТКОВОЮ АДРЕСОЮ ПОВИННА ПОДАВАТИ РІЧНУ ПОДАТКОВУ ДЕКЛАРАЦІЮ ПРО МАЙНОВИЙ СТАН І ДОХОДИ ТА СПЛАЧУВАТИ ПДФО ФІЗИЧНА ОСОБА, ЯКЩО ВОНА ЗАРЕЄСТРОВАНА (ПРОПИСАНА) В ОДНОМУ МІСЦІ, А ДОХІД ОТРИМУЄ В ІНШОМУ?

  • 479

Фото без опису

Гайворонська ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській  області інформує, що згідно із п. 49.1 ст. 49 Податкового кодексу України податкова декларація подається за звітний період в установлені ПКУ строки контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків. Відповідно до п. 45.1 ст. 45 ПКУ платник податків – фізична особа зобов’язаний визначити свою податкову адресу. Податковою адресою платника податків – фізичною особою визнається місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник податків в контролюючому органі. Платник податків – фізична особа може мати одночасно не більше однієї податкової адреси. Враховуючи вищевикладене, платник податків, який відповідно до норм чинного законодавства зобов’язаний (має право) надати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, але на той час проживає не за місцем реєстрації (прописки), а в іншому місці, то він має подати декларацію до контролюючого органу за податковою адресою, тобто за місцем реєстрації згідно з паспортними даними.