ЛИПНИЦЬКИЙ ЮРІЙ СЕМЕНОВИЧ

Народився 27 квітня 1969 року в селі Осіївка, Вінницької області. Закінчив Осіївську ЗОШ в 1987 році. В школі був добрим другом для всіх та завжди приходив на допомогу.
З 1987 по 1989 роки проходив військову службу. Навчався в Гайворонському машинобудівному технікумі. Довгий час працював слюсарем на Гайворонському тепловозоремонтному заводі (ГТРЗ). Мав золоті руки і був майстром своєї справи.
З 2015 року працював в Гайворонському ліцеї №2. Разом зі своєю сім’єю проживав в с.Солгутово.
В вересні 2022 року був призваний на військову службу. Командир 3 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 1 стрілецької роти 2 стрілецького батальйону 57-ої окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка, загинув 04 травня 2023 року внаслідок обстрілу з самохідної артилерійської установки по позиції (РОП Кардинал) західніше н.п. Богданівка Бахмутського району Донецької області.
Для рідних і близьких він завжди залишиться турботливим сином, батьком, братом, дідусем, вірним другом та справжнім патріотом своєї країни.