Доступність правової допомоги в контексті воєнного стану

  • 118

Фото без опису

У дослідженні викладено аналіз особливостей доступу громадян до послуг Системи безоплатної правової допомоги та органів і організацій, що забезпечують доступ до правосуддя та адміністративних послуг; подано перелік найпоширеніших правових потреб, які виникають у внутрішньо переміщених осіб, а також надано свідчення працівників регіональних і місцевих центрів із надання безоплатної вторинної правової допомоги щодо ситуації із наданням правової допомоги з початком війни в Україні.

Крім того, дослідження містить практичні рекомендації щодо покращення доступності безоплатних правових послуг в Україні.

Звіт за результатами комплексного дослідження підготовано командою Українського центру вивчення громадської думки «Соціоінформ» за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

До створення цього дослідження також були залучені експерти/-ки проєкту «Права людини для України», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2019–2023 рр.