ДИТИНА В СІМ'Ї

Одним з головних напрямків діяльності  служб у справах дітей завжди була і є робота з сім’ями та дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах. Завдання, яке поставлено перед  службою -  допомогти подолати неблагополуччя і кризу в сім’ях, допомогти батькам виправитися, надати їм соціально-правову допомогу.
Спеціалістами служби у справах дітей спільно з фахівцем з соціальної роботи КЗ «Гайворонський міський центр соціальних служб» та сімейним  лікарем     КНП «Центр первинної медико- санітарної допомоги» Гайворонської міської ради» обстежено умови проживання  сімей, які  опинилися у складних життєвих обставинах в селах Вікнино та Берестяги.
Під час рейду було здійснено обстеження умов проживання 5 сімей, в яких зростає 15 дітей.
З батьками проведено роз’яснювальну роботу щодо належного виконання ними батьківських обов’язків по відношенню до дітей, попереджено про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків, надано рекомендації щодо виховання та догляду за дітьми.
Окрім того, спеціалістами було надано роз’яснення щодо юридичних та соціальних питань, які цікавили батьків.