Які особливості обслуговування вантажного транспорту? Все на курсах цільового призначення

  • 95

Фото без опису

Працюєте у сфері автомобільного транспорту? Тоді ви добре знаєте, що регулярне техобслуговування транспортних засобів є неодмінною умовою їх безпечної експлуатації. Пропонуємо поглибити знання про обов'язковий технічний контроль та обслуговування вантажного транспорту. Приєднуйтесь до курсів цільового призначення за навчальною програмою «Особливості обслуговування вантажного транспорту».

         Знання видів та періодичності технічного обслуговування вантажівок сприятимуть  контролю безпекової ситуації на дорогах та зменшенню ДТП за участі вантажних автомобілів.

         Викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за короткий термін збагатять вашу обізнаність в забезпеченні вимог до безпеки праці при обслуговуванні вантажного транспорту.

Стартують курси 26 квітня 2023 року. Безпека – понад усе, приєднуйтесь!

Є бажання підвищити свою професійну майстерність – звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://is.gd/20aDFB  Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir.

Інформація про курси цільового призначення або інші професії, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості, в онлайн-графіку за посиланням http://surl.li/exrnv

 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості