На Кіровоградщині є більше 90 вакансій для працевлаштування осіб з інвалідністю

  • 107

Фото без опису

 

В Кіровоградській області є робота для осіб з інвалідністю, актуальними є більше 90 вакансій. Зокрема роботодавці пропонують працевлаштування агроному, агротехнікам, адміністратору систем, аналітику з комп'ютерних комунікацій, вантажникам, водіям автотранспортних засобів, двірникам, електрикам дільниць, електрогазозварникам, електрослюсарям, завідувачу трупи, зоотехніку з племінної справи, контролеру технічного стану колісних транспортних засобів, кухарям, лікарю-лаборанту та лікарю-терапевту, менеджеру (управителю), механіку, налагоджувальникам зварювального й газоплазморізального устаткування, операторам верстатів з програмним керуванням та комп'ютерного набору, охоронникам та ін. Заробітна плата становить від 3 350 грн (0,5 ставки) до 20 000 грн.

         Інформацію про попит на робочу силу/вакансії
роботодавці подали до Кропивницької, Голованівської,  Олександрійської та Новоукраїнської філій Кіровоградського обласного центру зайнятості, Маловисківського та Долинського управлінь філій, Благовіщенського, Новгородківського  та Бобринецького відділів філій.

         Шукаєте роботу – звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://is.gd/20aDFB  Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir.

         Усі актуальні пропозиції роботи на сайті обласного центру зайнятості за посиланням: https://is.gd/LQ66ql або у телеграм-каналі «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості