Робоча зустріч начальників установ

18 квітня 2023 року начальником Гайворонського відділу ДРАЦС Стицюрою Людмилою було проведено робочу зустріч з начальником служби у справах дітей Гайворонської міської ради Надією Рябоволик. В ході зустрічі було обговорено питання особливостей державної реєстрації актів цивільного стану в умовах воєнного стану, питання доступу ромів до державної реєстрації актів цивільного стану та постанову Кабінету Міністрів України від 24.01.2023 «Про забезпечення здійснення закордонними дипломатичними установами України повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану в умовах воєнного стану».
Окремо наголошено на доступі кожного громадянина, в тому числі і осіб з обмеженими можливостями до надання послуг відділами ДРАЦС та доступу до он-лайн сервісів Міністерства юстиції України.