ЗАПРОШУЄМО АКТИВНИХ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У ФОРМУВАННІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ГАЙВОРОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Для успішної підготовки Стратегії розвитку Гайворонської міської територіальної громади, робочою групою проводяться комплексні дослідження та аналіз, щоб отримати повну картину стану громади та її потреб. Для залучення думок та пропозицій громадян, робоча група здійснює опитування мешканців, зокрема підприємців, за окремими анкетами. Це дозволяє виявити потреби та проблеми громади, зрозуміти, які напрямки потребують особливої уваги та розвитку.
❗️ Крім того, робоча група активно залучає небайдужих громадян до процесу формування Стратегії розвитку, що дозволяє забезпечити максимальну участь громадськості до цього процесу. Усі ідеї та пропозиції громадян розглядаються та аналізуються робочою групою, що дозволяє враховувати потреби та очікування різних груп населення при формуванні стратегії.
📝 З пропозиціями щодо Стратегії розвитку Гайворонської міської територіальної громади звертатись у Гайворонську міську раду
✔️ до спеціалістів відділу економічного розвитку та інвестицій
✔️ за тел.: (05254) 505-30 / (067) 799 7089
✔️ haivoron_miskrada@i.ua