Навчаємось, працюємо, живемо, йдемо до Перемоги

Навчаємось, працюємо, живемо, йдемо до Перемоги

Війна внесла корективи в життя нашої країни, кожного її жителя, в усі сфери діяльності. Не залишилися осторонь і бібліотеки. З самого початку вони перетворилися на центри підтримки та волонтерства, надання психологічної допомоги. Пріоритетними напрямками діяльності стали - робота з переселенцями та підтримка військових на фронті.

Життя триває…Тому потрібно продовжувати жити, працювати, розвиватися, творити добро, боротися за наше майбутнє і майбутнє наших дітей та молоді. Саме на це і був спрямований черговий захід з підвищення кваліфікації бібліотекарів Гайворонської громади «Бібліотеки в дзеркалі сьогодення: виклики і шляхи їх подолання». Під час заходу присутні ознайомилися з методичними порадами «Бібліотека - платформа для культурного розвитку громади, центр підтримки, територія толерантності та єднання», роботою Гайворонської міської публічної бібліотеки в проєкті «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні», який реалізується благодійним фондом «Безпечне майбутнє» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), досвідом роботи «Бібліотеки Дніпропетровщини в умовах війни» та щойно схваленою Кабінетом Міністрів України Стратегією розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія», базовими правилами інформаційної гігієни під час війни та підвели підсумки проекту «У нас - все для Вас»,.

Учасники заходу отримали багато корисної інформації, яка буде використана в практиці роботи бібліотек.