ДО ЯКОГО ТЕРМІНУ ДОХОДИ, ЗАЗНАЧЕНІ У ПІДПУНКТІ 165.1.54 ПУНКТУ 165.1 СТАТТІ 165 КОДЕКСУ, НЕ ВКЛЮЧАЮТЬСЯ ДО ЗАГАЛЬНОГО МІСЯЧНОГО (РІЧНОГО) ОПОДАТКОВУВАНОГО ДОХОДУ ПЛАТНИКІВ ПДФО?

  • 281

Фото без опису

Гайворонська  ДПІ ГУ ДПС у  Кіровоградській області нагадує, що доходи, зазначені у підпункті 165.1.54 пункту 165.1 статті 165 Кодексу, не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платників податку до 31 грудня включно року, наступного за роком, в якому завершено проведення антитерористичної операції та/або припинено або скасовано воєнний, надзвичайний стан в Україні, та/або завершено здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації (підпункт 165.1.54 пункту 165.1 статті 165 Податкового кодексу України).