БЕЗКОРОВАЙНИЙ ВІТАЛІЙ ЮРІЙОВИЧ

Народився 24 січня 1994 року в с.Казавчин. Закінчив 9 класів в Казавчинській школі, після чого вступив до Бершадського медичного коледжу, де і навчався до 2012 року. По закінченню працював медбратом в Гайворонській районній лікарні у відділі інтенсивної терапії. В період з 2012 по 2017 роки навчався у Тернопільському національному медичному університеті ім.Горбачевського. У 2017 році вступив до Київської військово-медичної академії, після чого за направленням відправлений у Львівську військову частину. З 19 серпня 2017 року по 21 червня 2019 року слухач Української військово-медичної академії. 21 червня 2019 року закінчив УВМА та отримав диплом магістра за спеціальністю «Медицина» та був призначений на посаду лікаря санітарно-гігієнічного відділення санітарно-гігієнічного відділу 28 регіонального санітарно-епідеміологічного управління. З 05 лютого 2020 по 22 травня 2020 року безпосередньо брав участь в складі сил та засобів Операції об'єднаних сил на території Донецької та Луганської областей, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. 3 21 лютого 2022 по 08 березня 2022 року виконував завдання у складі сил та засобів об'єднаних сил для здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації на території Донецької та Луганської областей. Згодом відправлений на ротацію до Львова у військову частину на посаду військового епідеміолога. Помер у Львові від отриманих травм не сумісних з життям.

Посмертно нагороджено: відзнакою «За врятоване життя»;
нагрудним знаком "Ветеран війни".