РОЗПОЧАВСЯ ПРИЙОМ ТВОРІВ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ІМЕНІ ОЛЕНИ ТЕЛІГИ ТА ОЛЕГА ОЛЬЖИЧА

  • 271

Фото без опису

Державний комітет телебачення і радіомовлення України розпочав прийом творів на п’ятий щорічний Всеукраїнський літературний конкурс імені Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятись зміг! (Олена Теліга)». 

Прийом творчих робіт на Конкурс триває до 1 липня 2022 року. До участі в Конкурсі запрошуються особи, яким виповнилося 15 років. Конкурсні роботи надсилаються за адресою: bibliovv@ukr.net.Лист має бути з поміткою «Конкурс, оргкомітет».

Конкурс поводиться у номінації «Художні твори». Приймаються нові оригінальні твори написані українською мовою про події та учасників національно-визвольного руху в Україні ХХ - ХХІ століть та волонтерів, добровольців, військовослужбовців, капеланів, медпрацівників, журналістів, які брали або беруть участь у московсько-українській війні, розв’язаній росією у 2014 році. Обсяг роботи не повинен перевищувати 50 сторінок у форматі Word (міжрядковий інтервал 1,5, шрифт Times New Roman, кегль 14).

Інформація про хід і  результати Конкурсу розміщується у засобах масової інформації, на сайті Культурна референтура ОУН (https://kroun.info ), ОУН (http://kmoun.info ), на сторінках соціальноїмережі Facebook: Жіноче товариство імені Ольги Басараб та Олени Теліги (https://uk-ua.facebook.com/basarab.teliha ), Організація Українських Націоналістів (https://www.facebook.com/profile.php?id=100064672212339 )

Нагадаємо, конкурс засновано Організацією українських націоналістів та Жіночим товариством імені Ольги Басараб та Олени Теліги за підтримки Держкомтелерадіо. Його метою є утвердження історичної пам’яті українського народу, його національної свідомості, формуваннята поширення духовних цінностей та пріоритетів – патріотизму, відданості справі державотворення, вшанування учасників українських національно-визвольних змагань нашого народу ХХ-ХХІ століть, в тому числі героїв московсько-української війни, розв’язаної росією у 2014 році.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС