Затребувана професія «Тракторист-машиніст»: де вчитися

  • 261

Фото без опису

 

Сфера сільського господарства семимильними кроками рухається вперед і розвивається. Завдяки цьому постійно зростає попит на професіоналів в агросфері.

Йдете в ногу з часом і слідкуєте за попитом робітничих професій на ринку праці? Зверніть увагу на професію «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорія «А1».

Станьте фахівцем цієї професії разом із службою зайнятості! Це дасть змогу задіяти свої набуті уміння і навички для механізації сільськогосподарських робіт, таких, як: оранка землі, посів насінь, обробка рослин або збирання врожаю. До того ж, найчастіше, професійні трактористи беруть участь у роботах, пов'язаних з меліорацією, вирубкою дерев, а також в інших заходах, спрямованих на облаштування лісових господарств.

Вибір застосування професійних здобутків – дуже масштабний! З вас –бажання вчитися, з нас – якісний навчальний матеріал і педагогічний супровід під час навчання!

Де проходитиме навчання – у місті Лева, на базі Львівського  центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Розпочинаємо - 28 березня 2023 року. Навчання триватиме - 4,8 міс.

Нагадаємо, що для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила інформація – звертайтеся до фахівців відділу активних програм зайнятості Кіровоградського обласного центру зайнятості або найближчої філії обласного центру зайнятості, управління чи відділу філій. Контакти тут: http://surl.li/eghis Пишіть у  Telegram-канал – t.me/dcz_kir

Онлайн-графік навчання за сприяння Державної служби зайнятості за посиланням http://surl.li/exrnv

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості