Розвиток агропідприємництва: сучасні курси, які пропонує служба зайнятості

  • 73

Фото без опису

Розвиток малого бізнесу на селі – це перспективний крок, який сприяє відродженню населених пунктів. Бажаєте стати підприємцем і обираєте галузь в сільському господарстві? Ми маємо для вас підказку – садівництво. Оскільки, у березні цього року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості проходитимуть курси цільового призначення за навчальною  «Мале підприємництво на селі. Садівництво, обрізання плодових дерев та догляд за ними».

На курсах кожен бажаючий матиме змогу отримати вичерпні консультації у цій сфері господарювання, починаючи від технологічних аспектів виробничого процесу, закінчуючи юридичними особливостями ведення малого агробізнесу.

Пов’язати своє життя із флорою і відкрити власну справу – ваша мрія?

Не відкладайте на потім, прямо зараз звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: http://surl.li/eghis Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir.

Стартує навчання – 20 березня 2023 року.

Інформація про професії та інші курси цільового призначення, які пропонує Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, за посиланням http://surl.li/ezfsa

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у березні 2023 року, тут  http://surl.li/cbiig

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості