ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО

Повномасштабна війна, яка триває в Україні, не зупиняє вчинення правопорушень, які були поширеними в нашій державі й раніше. Домашнє насильство є одним із тих явищ, яке у період війни може лише загострюватися і при цьому залишатися невидимим. Домашнє насильство зачіпає вразливі групи населення. Втім, попри війну, органи та установи повинні докласти максимальних зусиль аби, факти домашнього насильства не замовчувалися, а постраждалі були видимі, зверталися по допомогу та отримували належний захист своїх прав.
Так, в нашій громаді створено  мобільну бригаду соціально – психологічної допомоги  постраждалим від домашнього насильства, яка  реагує на повідомлення поліції  та надає дієві консультації  постраждалим  від домашнього насильства. Саме така мобільна бригада сьогодні, 13 березня  2023 року виїжджала в один із населених пунктів нашої громади для проведення профілактичної бесіди та надання допомоги постраждалим.