Моделювання швейних виробів – сучасні курси, які пропонує служба зайнятості

  • 94

Бажаєте бути успішними – навчайтеся! А якщо навчатися – то лише у професіоналів! Цього разу Державна служба зайнятості пропонує курси цільового призначення за навчальною програмою «Моделювання швейних виробів», що проходитимуть у березні цього року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Бажаєте вдосконалити свої знання щодо конструювання одягу, навчитися правильно робити креслення на будь-яку фігуру людини, розробляти лекала для індивідуального пошиття? А ще шити спідниці та штани різних фасонів та видів, моделювати сукні та блузки з різними видами комірців?

Є бажання підвищити свою професійну майстерність – звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти тут: http://surl.li/eghis Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir.

Старт навчання –  6 березня 2023 року.

Інформація про інші курси цільового призначення, які пропонує Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, за посиланням http://surl.li/ezfsa

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у березні 2023 року, тут  http://surl.li/cbiig

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості