ГЕНЕРАТОРИ ДЛЯ ГРОМАДИ

В умовах повномасштабного вторгнення енергетична війна росії проти України є одним із важливих та болючих елементів війни. Після ракетних атак агресора на енергетичні об’єкти України виникла велика потреба в альтернативних джерелах енергії. За сприяння Кіровоградської обласної організації Товариство Червоного Хреста України всі громади Голованівського району безкоштовно отримали генератори. Зокрема нашій громаді передали три одиниці техніки. Два з них забезпечуватимуть безперебійну роботу облаштованих Пунктів Незламності, що діють на базі міської ради та Гайворонської філії №2 КЗ «Гайворонський ліцей №2» під час «блекаутів», де жителі громади зможуть зарядити свої гаджети та зігрітися при тривалих відключеннях світла. Ще один генератор передано для енергозабезпечення внутрішньо переміщених осіб, що проживають в Прихистку.