Чи змінилась форма заяви про отримання роботодавцем дозволу на застосування праці іноземця?

  • 126

Фото без опису

Так, змінилась.

На початку нагадаємо, що 15 жовтня 2022 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні і надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном”, яким, серед іншого, внесені зміни до Закону України “Про зайнятість населення”.

Ці зміни призвели до необхідності затвердження нової форми заяви про отримання роботодавцем дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства. Форма цієї заяви затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 24 січня 2023 року № 68 (набрала чинності 28 січня 2023 року, текст за посиланням http://surl.li/eoogl ).

Також зазначеною постановою затверджено форми заяв про внесення змін до дозволу та про продовження строку дії дозволу.

 Є питання щодо видачі дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства? Телефонуйте за номером (0522) 32 28 41.

Виникають інші питання, що пов’язані зі сферою зайнятості? Звертайтеся до обласного центру зайнятості, філій чи їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або телефонуйте на «гарячу лінію» обласного центру зайнятості https://cutt.ly/HMAUMJQ

Ми є у Telegram https://t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості