РЕЙД "ДІТИ ВУЛИЦІ"

Сьогодні, 30 січня 2023 року спеціалістами служби у справах дітей міської ради  разом з інспектором ювенальної превенції та фахівцем з соціальної роботи КЗ «Гайворонський міський центр соціальних служб» здійснили рейд «Діти вулиці» в селах  Долинівка, Червоне, Берестяги, Мощене, Тополя. Обстежено житлово- побутові умови проживання  7 родин, що перебувають в складних життєвих обставинах, у яких виховується              20 дітей. За результатами рейду складено акти, з батьками проведено індивідуально - профілактичні бесіди  про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків щодо виховання, утримання та розвитку дітей. Також їх попереджено про відповідальність за ухилення від виконання батьківських обов’язків, а інспектор ювенальної превенції склала  2 адміністративні протоколи за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) КУпАП.