ПАЛІЙ АНДРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

Палій Андрій Анатолійович народився 8 серпня 1985 року в м.Миколаїв Миколаївської області. Після народження родина Паліїв переїхала до с.Бандурове, де Андрій отримав загальну середню освіту. По закінченню Бандурівської школи навчався в Миколаївському професійно-технічному училищі за спеціальністю механік-водій автотранспорту. Разом з дружиною виховали двох дітей: сина Ігора та доньку Анастасію. До початку війни був водієм далекобійником в Миколаєві та Європі.
Із серпня 2014 по грудень 2015 року учасник АТО (Троїцьке, Іловайськ та Дебальцеве).
24 лютого 2022 року вступив до тероборони м.Гайворона, а з 17 травня перебував на фронті. Працював водієм-заправником автомобільного відділення взводу матеріально-технічного забезпечення стрілецького батальйону.
Загинув солдат 13 листопада 2022 року поблизу населеного пункту Мурахівка, Миколаївської області.
Андрій був люблячим чоловіком, чудовим батьком, вірним та надійним другом, завжди був готовий підставити своє плече рідним та товаришам!