СІДЕНКО ОЛЕКСАНДР ФЕДОРОВИЧ

Народився 20 березня 1997 року. Закінчив Мощенську загальноосвітню школу в 2012 році та вступив до Кіровоградського медичного фахового коледжу імені Є. Й. Мухіна. Працював в Кіровоградській обласній психіатричній лікарні. У 2018 році розпочав службу в Збройних Силах України. З 2019 по 2022 рік навчався в Львівській академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Служив у танковому батальйоні 35-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського. Воював на Херсонському напрямку. Та 20 жовтня 2022 року в с.Давидів Брід, Бериславського району, Херсонської області танк попав під мінометний обстріл, Олександр загинув від осколкового поранення голови. Йому було 25 років...