КРУТЬКО ВАЛЕРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Крутько Валерій Миколайович народився 11 вересня 1973 року в м.Гайворон Кіровоградської області. З 1980 по 1988 рік навчався в Гайворонській ЗОШ№2. Протягом 1988-1991 років здобував освіту в СПТУ-35 м.Гайворон, де отримав спеціальність тракториста-машиніста та водія. Восени 1991 був призваний на строкову службу до лав ЗСУ. Після демобілізації в 1993 році і до 1998 року працював у відділенні внутрішніх справ нашого міста на посаді патрульного постової служби та помічника слідчого. Потім, до 2008 року працював охоронцем на ГТРЗ. З 2008 і до початку війни був водієм далекобійником. Перебував в шлюбі з листопада 1995 року. Разом з дружиною Оксаною виховали двох гідних синів , Івана та Максима, які в складі ЗСУ боронять нашу країну від ворога.
З початком війни, 1 березня 2022 року вступив до тероборони м.Гайворона. З 07 червня 2022 разом з молодшим сином в складі однієї з військових частин був направлений в зону бойових дій. Брав участь в обороні Харківщини та Донеччини. 13 жовтня в одному з боїв в районі населеного пункту Бахмут, Донецької області отримав поранення не сумісні з життям.
Валерій був люблячим чоловіком, чудовим батьком, вірним та надійним другом, завжди був готовий підставити своє плече рідним та товаришам!
На даний час обидва сина продовжують справу батька та боронять нашу країну на Донеччині та Херсонщині.