СПОРТИВНА ЗИМА 2023

Конкурс проводиться з 09 січня по 03 лютого 2023 року на території Кіровоградської області.

Фото та відеоматеріали приймаються з 00.00 год. 09 січня
по 23:59 год. 02 лютого 2023 року.

Голосування триватиме з 00.00 год.  09 січня по 10:00 год. 03 лютого 2023 року.

До участі у Конкурсі запрошуються усі бажаючі незалежно від віку і статі – жителі та гості Кіровоградської області, які не мають медичних протипоказань.

Конкурс особисто-командний, проводиться у соціальній мережі Фейсбук у таких номінаціях:

1. “Зимові розваги” – виконання будь-якої фізичної активності на свіжому повітрі з елементами зимових видів спорту.

Переможці в особистому заліку визначаються незалежно від статі в 2-х вікових категоріях:

• діти (до 16 років включно);
  • дорослі (17 років і старші).

Переможці в командному заліку визначаються без вікових обмежень
в 2-х категоріях:

- сім’ї (допускаються сім’ї у будь-якому складі: батько, мати, дитина/діти; брати/сестри, батьки; діти, дідусь/бабуся тощо).

• команди/колективи (друзі, однолітки, шкільні колективи, ЗДО, ВНЗ, окремі групи ЗДО, класи ЗНЗ, групи ВНЗ, колективи працівників тощо).
  1. “Сніговий скульптор” – снігова баба, фортеця, фігура тощо.

• діти (до 16 років включно);
  • дорослі (17 років і старші).

Переможці в командному заліку визначаються без вікових обмежень в 2-х категоріях:

Зазначені фізичні активності необхідно відобразити у вигляді фотографій (не більше 4 шт. в одному пості), фотоколажу або короткого відео тривалістю до 30 секунд.

Для участі в Заході необхідно:

• підписатися на сторінку КОЦФЗН “Спорт для всіх” у соціальній мережі “Фейсбук” https://www.facebook.com/sportforallkir/ ;
  • поширити інформацію про Подію “Спортивна зима” на своїй сторінці з позначкою “Публічно”;
  • виконати умови Конкурсу на свіжому повітрі, відзнявши процес або результат на фото або відеокамеру;
  • завантажити відповідні фотографії або відео у Подію: “Спортивна зима” на сторінці КОЦФЗН “Спорт для всіх” у соціальній мережі “Фейсбук” вказавши прізвище, ім’я учасника (прізвище сім’ї, назву команди/колективу), місце проживання (населений пункт, ОТГ), номінацію, категорію учасників.

Наприклад: Іван Іванов, Первозванівська ОТГ, номінація “Сніговий скульптор”, категорія – діти;

або колектив Олександрівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Попельнастівської сільської ради Олександрійського району, номінація “Зимові розваги”;

або сім’я Іванових, м. Кропивницький, Кропивницького району, номінація “Зимові розваги”.

Додавайте також хештег #спортивна _зима_23 до своєї публікації.

• зібрати найбільшу кількість лайків під відео конкурсанта в Події "Спортивна зима" на сторінці КОЦФЗН "Спорт для всіх".

Важливо!

Від одного конкурсанта чи команди приймається лише один пост. Один пост – одна номінація.

Якщо виникають складнощі з завантаженням фото або відеоматеріалів, надсилайте їх на електронну адресу КОЦФЗН “Спорт для всіх”:
kr-sport@ukr.net.

Публікації без підпису або ті, що не відповідають умовам Положення до Конкурсу не допускаються.