У МІСЬКВИКОНКОМІ

Вчора відбулося перше засідання виконкому міської ради, яке вів міський голова Роман Волуйко.

Першочеровго , розглянувши перелік основних питань для розгляду їх на засіданнях виконавчого комітету міської ради у 2023 році затверджено план роботи виконавчого комітету міської ради на І та ІІ півріччя 2023 року.

Членами виконкому було підтримано питання щодо затвердження тарифів на платні соціальні послуги, які надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Заслухали звіти КНП «Центральна міська лікарня», КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», КЗ «Гайворонська міська стоматологічна поліклініка», територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), КЗ «Гайворонський міський центр соціальних служб», служби у справах дітей, КУ «Центр фінансового та господарського обслуговування закладів культури», КЗ «Гайворонська міська публічна бібліотека»,  КЗ «Гайворонська школа мистецтв», КЗ «Центр культури і дозвілля» та фінансового управління за 2022 рік.

На засіданні розглянуто ряд інших питань, зокрема відділу житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та з питань цивільного захисту, служби у справах дітей, відділу соціального захисту соціального забезпечення та охорони здоров’я та прийнято відповідні рішення, з якими можна ознайомитися на сайті Гайворонської міської ради.