ОГОЛОШЕНО СТАРТ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ – 2023

  • 220

Фото без опису

28 квітня - у Всесвітній день охорони праці, Державна служба України з питань праці спільно з ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» проводять ХІІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - 2023. 

Попри війну, конкурс відбудеться та зробить свій внесок у перемогу України.

Південно-Східне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці організовує і проводить відбірковий тур Конкурсу на регіональному рівні серед учнів середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, у трьох вікових групах: перша група - від 6 до 10 років; друга група від 11 до 14 років; третя група від 15 до 18 років. Конкурсні роботи мають висвітлювати тему охорони праці та промислової безпеки.

Сам конкурс проводиться у два етапи. На першому етапі (з грудня по лютий), Держпраці проводять відбіркові тури в областях. Другий фінальний етап організовує ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці⟫ за участі Держпраці України (березень - квітень). Захід проводиться за участю місцевих державних адміністрацій, соціальних партнерів, інших організацій, які працюють із загальноосвітніми та позашкільними навчальними закладами, дітьми, молоддю та вчителями.

Тематика конкурсу - безпека праці та здоров’я працівників, правила безпечного та приклади небезпечного виконання роботи у будь-яких галузях і сферах діяльності: енергетики, комунального господарства, рятівників, вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті, волонтерів на тимчасово окупованих територіях тощо; небезпечні фактори, ризики та загрози життю та здоров"ю на робочих місцях та в побуті, дитячий погляд на вплив агресивної війни росії проти України на безпеку людської діяльності.

Вимоги до малюнка

  • На конкурс подаються малюнки, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю тощо.

  • Розмір малюнка не має перевищувати формат А2.

На зворотному боці кожної конкурсної роботи потрібно розбірливо зазначити українською мовою:

  • Назву малюнка.

  • Прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора.

  • Місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу.

  • Назву навчального закладу.

  • Прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника (або одного з батьків).

Ознайомитися з положенням про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» ohoronapraci.kiev.ua/article/ditacij-malunok-2021/polozenna-konkursu-ditacogo-malunka-ohorona-praci-ocima-ditej 

Альбом малюнків фіналістів та переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - 2022

https://ohoronapraci.kiev.ua/article/ditacij-malunok-2022/albom-malunkiv-konkursu-ditacogo-malunka-ohorona-praci-ocima-ditej-2022

Контактна особа щодо взаємодії Володимир Стунов (066)414-26-60

Прохання малюнки надсилати за адресою:

69032, м. Запоріжжя. Північне шосе, 25.