ДРУЖИНІ ДОПОМОГЛИ ВСТАНОВИТИ ФАКТ СМЕРТІ ЧОЛОВІКА, ЯКОГО ОКУПАНТИ УБИЛИ НА ХЕРСОНЩИНІ

  • 166

Фото без опису


💬 «Коли окупанти захопили наше місто Гола Пристань на Херсонщині, ми вирішили евакуюватися, щоб рятувати життя. Але солдати рф не випустили мого чоловіка з окупованої території. Тоді російські окупанти взагалі не дозволяли чоловікам виїжджати за межі міста. Я одна з трьома дітьми опинилась у Кам’янському Дніпропетровської області. Потім від своєї сестри я дізналась, що мій чоловік помер внаслідок побоїв російських катів», – розповіла пані Наталя.

⚖ До юристів системи БПД жінка звернулася по допомогу у встановленні факту смерті чоловіка, яка відбулася на тимчасово окупованій території. Це потрібно для подальшого оформлення свідоцтва про смерть згідно із вимогами чинного законодавства України, отримання допомоги на поховання та прийняття спадщини.

Оскільки пані Наталя є внутрішньо переміщеною особою, для надання їй безоплатної вторинної правової допомоги було призначено 👩‍🎓юристку Кам’янського місцевого центру з надання БВПД Тетяну Миргородську.

Фахівчиня підготувала позовну заяву до суду про встановлення факту смерті на тимчасово окупованій території. З’ясувавши зміст заявленої вимоги, вивчивши матеріали справи та оцінивши докази в сукупності, суд задовольнив вимоги заявниці та встановив факт смерті на тимчасово окупованій території.

📄 Справа у Єдиному державного реєстрі судових рішень № 208/4696/22