Чи припиняється реєстрація безробітного у разі вступу на навчання за дуальною формою?

  • 107

Фото без опису

 

Так, припиняється.

Реєстрація безробітного в центрі зайнятості припиняється у разі вступу на навчання за денною формою (ст. 45 Закону України Про зайнятість населення”). У даному випадку мова йде про самостійний вступ на навчання (не за направленням Державної служби зайнятості).

З 29 жовтня 2022 року набрали чинності зміни до вказаного Закону, які, серед іншого, передбачають, що реєстрація припиняється також у разі вступу на навчання за дуальною формою (крім професійного навчання за направленням служби).

Ознайомитись з інформацією про організацію професійного навчання за направленням служби зайнятості можна на вебсторінці Державного центру зайнятості

Маєте бажання навчатися? Деталі дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або у найближчому центрі зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Є інші питання сфери зайнятості? Звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або телефонуйте на «гарячу лінію» обласного центру зайнятості https://cutt.ly/HMAUMJQ

Ми є у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості