ВЕЧОРНИЦІ У СВІТЛИЦІ

Молодь зібралася на Андріївські вечорниці. Заходи пройшли на базі бібліотек та будинків культури громади. Саме з цим святом в українського народу пов’язано чимало традицій, легенд, цікавих розваг і забав. Молодь з захопленням відтворила всі обряди свята і українські звичаї, додавши своєї неповторності і трішки сучасного присмаку. Пройшли святкування у форматі дружніх посиденьок, супроводжувалися веселими співами та конкурсами. Дівчата ворожили та намагалися заглянути в майбутнє. Головною «родзинкою» стало кусання калити. Вдалося влаштувати справжнє свято, сповнене українських народних традицій та гумору. Чимало вражень і емоцій отримали не тільки учасники, а й глядачі, а головне - відчули себе частиною великого українського народу з неповторною історією і самобутністю.