Все про професію «Таргетолог»: плюси, мінуси, де навчитися?

  • 223

Фото без опису

 

Як налаштовувати, запускати та аналізувати рекламу у соцмережах? Ще не вмієте? Служба зайнятості допоможе! Запрошуємо на курси цільового призначення за навчальною програмою «Таргетолог. Створення таргетованої реклами».

 Почати вчитися таргетингу можна «з нуля». І зовсім не важливо, якщо у вас немає досвіду або ви раніше працювали в іншій сфері. Ця справа підійде усім, хто хоче мати сучасну спеціальність.

За малий проміжок часу, викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості не лише донесуть вам корисну інформацію, а й розкажуть про всі нюанси професії.

Курси розпочинаються 12 грудня 2022 року.

Бажаєте дізнатися більше про тонкощі цієї справи та почати створювати таргетовану рекламу? Деталі дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або у найближчому центрі зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у грудні 2022 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L. 

Ми є у Telegram – t.me/dcz_kir.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості