Як опанувати професію фрезерувальника? Легко! Разом зі службою зайнятості!

  • 125

Фото без опису

 

Точність рухів, стійка увага та хороша просторова уява – професійно важливі якості, які потрібні фрезерувальнику у роботі. Якщо ви володієте такими якостями, запрошуємо вас на професійне навчання!

         Викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості навчатимуть усіх охочих, як обробляти складні криволінійні та пласкі поверхні деталей, пазів, отворів різної форми, читати креслення, правильно використовувати різні фрези та пристосування до верстата, вибирати раціональні прийоми фрезерування, проводити точні виміри оброблюваних поверхонь тощо.

         За 5,5 місяців ви опануєте професію «Фрезерувальник» та отримаєте роботу, оскільки навчання здійснюється на замовлення роботодавця, а отже працевлаштування гарантоване.

Поспішайте! Початок занять уже 12 грудня 2022 року.

Деталі дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або у найближчому центрі зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у грудні 2022 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L. 

Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості