У яких випадках припиняється виплата допомоги по безробіттю?

  • 106

Фото без опису

 

Випадки припинення виплати допомоги по безробіттю виписані у пунктах 1 та 2 частини 1 статті 31 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття». 

У першому пункті йде мова про припинення виплати у разі закінчення строку виплати допомоги по безробіттю.

Другий пункт визначає випадки припинення виплати у разі припинення реєстрації безробітного відповідно до статті 45 Закону України «Про зайнятість населення»                             (19 підстав та припинення реєстрації з інших підстав, передбачених порядком реєстрації безробітних).

Слід зазначити, що в пункті 3-3 прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» під час дії воєнного стану визначена ще одна підстава для припинення виплати – перетин зареєстрованим безробітним державного кордону України у разі безперервного перебування ним за кордоном понад 30 календарних днів.

Ознайомитись зі статтею 45 Закону України «Про зайнятість населення» та у цілому з його текстом, можна на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням https://www.dcz.gov.ua/docs?page=5

Є питання, що стосуються сфери зайнятості та виплати допомоги по безробіттю? Звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або телефонуйте на «гарячу лінію» обласного центру зайнятості https://cutt.ly/HMAUMJQ

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості