Від навчання до працевлаштування: опануйте професію «Косметик» безоплатно

  • 94

Фото без опису

 

Цікавитеся косметологією? Служба зайнятості пропонує вам набути майстерність за професією «Косметик» та опанувати мистецтво надання послуг за допомогою сучасного обладнання.

Навчання буде проходити на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

   Впродовж 6 місяців ви засвоїте такі дисципліни, як «Косметологія», «Основи анатомії та фізіології людини», «Санітарія та гігієна», «Шкірні хвороби», «Основи психології», «Основи стилю» та інші. Також викладачі навчатимуть, як виконувати масаж обличчя, шиї та шкіри голови; виконувати очищення обличчя гігієнічне та вакуумне; накладати маски; організовувати робоче місце та багато іншого.

   Якщо ви маєте медичну освіту, високі психологічні та комунікаційні якості, доброзичливі та прагнете до вдосконалення навичок, запрошуємо на навчання! 

   Початок занять – 08 грудня 2022 року.

Деталі дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або у найближчому центрі зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у грудні 2022 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L. 

Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості