Бажаєте стати барменом? Запрошуємо на навчання

  • 62

 

Ви стресостійкі та комунікабельні? Пропонуємо вам опанувати професію «Бармен» та розпочати професійну діяльність у сфері ресторанного обслуговування.

Для того, щоб успішно працювати барменом, треба мати певні вроджені якості та хист, але без спеціального навчання важко здобути гідний рівень майстерності. У цьому вам допоможуть викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

За 3,5 місяця навчання ви отримаєте гідні теоретичні знання та, цілком достатні для початківця, практичні навички. Ви будете знати, як організовується обслуговування в барах та ресторанах, засвоїте технологію приготування напоїв та коктейлів, ознайомитеся зі специфікою торгово-технологічного обладнання.

Початок занять – 05 грудня 2022 року.

Що потрібно, аби стати барменом? Зверніться до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або до найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR.

До відома. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Ми є у Telegram t.me/dcz_kir.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості