Ким я хочу стати: як визначитися у професійному майбутньому?

  • 140

Фото без опису

 

Знати свої професійні інтереси та нахили – це вже перші кроки до вибору майбутньої професії. Однак, що допоможе зробити свідомий вибір? Допомога поруч! Краще пізнати себе «зсередини» допомагають фахівці Державної служби зайнятості під час профорієнтаційних  інтелектуально-ігрових заходів, які вони проводять для учнівської та студентської молоді. 

Наприклад, обрати свій професійний шлях допомагає дуель-шоу «Хто зверху?», що організовують фахівці й Добровеличківської районної філії обласного центру зайнятості. Завдяки ньому старшокласники Помічнянського ліцею «Універсум» вже не стоять на роздоріжжі вибору, а впевнено крокують все ближче до свого професійного майбутнього.

Як такі заходи допомагають визначитися у професійному майбутньому? Змагання у конкурсах «Крокодил», «Збери літери», «Хто я?», «Склади пазли», «Чий інструмент?», та ін. дають змогу продемонструвати свої знання щодо професій, а також дізнатися щось нове і визначити «своє». До того ж, у присутніх формується правильна мотивація вибору професії, у тому числі за рахунок вирішення профорієнтаційних завдань. 

Загалом змагання команд у конкурсах завжди емоційні та запеклі, однак перемагає дружба, адже кожен із учасників робить свій внесок у результат. Такі зустрічі, безперечно, залишають слід у свідомості кожного та допомагають краще зорієнтуватись у власному професійному виборі, розширити кругозір та уявлення про омріяну професію.

Тому, якщо ви все ще сумніваєтесь у правильності вибору майбутньої професії, не гайте часу –  звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості або телефонуйте за контактами, вказаними тут: https://cutt.ly/oJ8G2q9

    

    

Кіровоградський обласний центр зайнятості