Все про професію таргетолог: плюси, мінуси, де навчитися?

  • 90

Фото без опису

 

Маєте гнучкі скіли та вміння будувати навколо себе міцну ком'юніті у соціальних мережах? Є бажання побудувати збалансоване життя та мати вільний графік у роботі? Державна служба зайнятості пропонує вам курси цільового призначення за навчальною програмою «Таргетолог. Створення таргетованої реклами».

Визначення сегментів цільової аудиторії, покроковий запуск реклами, підготовка рекламних креативів, рекламний бюджет та стратегія просування: про це та інше ви дізнаєтеся від викладачів Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Вивчіть комплекс інструментів, які допомагають збільшити обсяги продажів в інтернеті та почніть заробляти на цьому.

Курси стартують 21 листопада 2022 року.

Деталі дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або у найближчому центрі зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR. Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у листопаді 2022 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L. 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості