На продавців завжди є попит: запрошуємо на професійне навчання

  • 160

Фото без опису

 

«Продавець продовольчих товарів» - професія, яка у всі часи затребувана на сучасному ринку праці. Хочете працювати у сфері торгівлі та немає базових знань? Державна служба зайнятості організовує професійне навчання за цією професією. Зважаючи на те, що професійне навчання організовується на замовлення роботодавців – працевлаштування вам гарантоване.

Не зволікайте, опановуйте одну з найпоширеніших професій разом з викладачами Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості!

Початок навчання – 17 листопада 2022 року і триватиме 5 місяців.

За деталями звертайтеся у відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або у найближчий центр зайнятості чи філію обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR.

Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у листопаді 2022 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L. 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості