Якісне дистанційне навчання: його організації навчать на курсах

  • 128

Фото без опису

 

«Організація дистанційного навчання в закладах освіти» курси, які проведуть викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Це курси для тих освітян, які мають бажання підвищити професійні компетенції та хочуть дізнатися про те, як правильно  організовувати дистанційне навчання та зробити його ефективним.

Початок занять – 14 листопада 2022 року. 

За довідками щодо проходження курсів цільового призначення  звертайтеся до фахівців відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або до найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR. Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у листопаді 2022 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L. 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості