Безробітні можуть безоплатно здобути професію «Манікюрник»

  • 145

Фото без опису

 

Маєте мрію стати манікюрником та зайнятися улюбленою справою? Ще не знаєте з чого почати свій професійний шлях? Пропонуємо професійне навчання за професію «Манікюрник».

Опанувати  майстерність нігтьової естетики вам допоможуть викладачі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Старт навчання – 15 листопада 2022 року.

Тривалість - 3,4 місяці.

Не відкладайте мрії та плани на завтра! Починайте діяти!

З питань щодо проходження навчання звертайтеся до фахівців відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або до найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.  Контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR. Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у листопаді 2022 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L. 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості