МАЙНО ОТРИМАНЕ ВНАСЛІДОК ПОДІЛУ СПІЛЬНОЇ СУМІСНОЇ ВЛАСНОСТІ ПОДРУЖЖЯ: ЩО З ПДФО?

  • 78

Гайворонська ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) не включаються кошти або вартість майна (нематеріальних активів), які надходять платнику ПДФО за рішенням суду в результаті поділу спільної сумісної власності подружжя у зв’язку з розірванням шлюбу чи визнанням його недійсним або за добровільним рішенням сторін з урахуванням норм Сімейного кодексу України від 10 січня 2002 року № 2947-III із змінами та доповненнями. Норми встановлені п.п. 165.1.13 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України.

Інші новини

Всі новини