Навчання за професією «Офіціант»: цікаво, якісно та перспективно

  • 162

Фото без опису

 

Як розсадити гостей, які страви подавати, у якому порядку, які столові прилади покласти біля тієї чи іншої страви – вичерпні відповіді на ці питання знає офіціант.

Є бажання опанувати професію, затребувану на ринку праці? Пропонуємо пройти професійне навчання та стати офіціантом за сприяння служби зайнятості.

Опанувати професію офіціанта, відточити майстерність та отримати омріяну путівку у нову сферу діяльності ви зможете разом з викладачами Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Втілюйте свої мрії у реальність!

Початок навчання  – 14 листопада 2022 року.

За деталями  звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або у найближчому центрі зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у листопаді 2022 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L

Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості