Запрошуємо на спеціальні курси психологічної допомоги з подолання стресових станів

  • 121

Фото без опису

 

Вам тяжко контролювати себе у стресових ситуаціях? Маєте бажання навчитися дбати про свій психологічний стан? Не знаєте як робити це професійно? Як не стати заручниками психологічної атаки у складному становищі?

Відповіді на всі ці питання можна отримати на курсах цільового призначення за навчальною програмою «Психологічна допомога у подоланні стресових станів».

Викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості допоможуть вам опанувати принципи надання психологічної допомоги як собі, так і близьким. Також під час навчання вам презентують комплексну програму профілактики стресових станів та причин їх появи.

Початок занять – 31 жовтня 2022 року.

Зацікавили курси? Деталі дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або у найближчому центрі зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у жовтні 2022 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L. 

Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості